Nastawniki

 

Posiadany przez nas program VPX-3 - SYSTEM DO REGULACJI POMP WTRYSKOWYCH VP37 FIRMY BOSCH pozwala nam na pełną weryfikacje nastawnika

W układach EDC dawka paliwa wtryskiwanego przez pompę wtryskową nie jest nastawiana mechanicznie za pomocą dźwigni gazu, a przez elektroniczne urządzenie sterujące nazywane nastawnikiem dawki.

Typu:

• HDK z indukcyjnym czujnikiem położenia nastawnika,

• MES z potencjometrycznym czujnikiem położenia nastawnika.

Naprawa w/w nastawników polega na:

generowaniu specjalnego sygnału sterującego dla nastawnika dawki wymuszającego jego ruch z różną szybkością w pełnym zakresie ruchu. Zastosowanie środków czyszczących i myjki ultradźwiękowej z jednoczesnym ruchem nastawnika. Przy bardzo dużym zabrudzeniu nastawnika konieczne jest rozebranie nastawnika na części pierwsze.

Moc sygnału PWM sterowania nastawnika, a tym samym zakres jego ruchu można dowolnie regulować. Z tego względu sygnał sterowania można tak dobrać aby nastawnik poruszał się w całym zakresie ruchu lub tylko w określonej jego części, tam gdzie występuje problem z jego płynnością.Faza 1- System VPX jednostajnie viagra precio pfizer zwiększa moc sygnału sterującego PWM co powoduje ruch nastawnika w kierunku maksymalnego położenia.

Faza 2 - system VPX jednostajnie zmniejsza moc sygnału sterującego PWM co powoduje ruch nastawnika w kierunku minimalnego położenia.


Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zrzutów ekranu filmu prezentującego działanie testera

 

Godziny Otwarcia:

Zapraszamy Państwa do naszej pracowni od

poniedziałku do piątku w godzinach:

8:00 - 16:00

Kontakt

 

MEJ Euro-Diesel
84-240 REDA, ul. Wierzbowa 16
woj. pomorskie,
NIP 5881040165

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

+48 502-334-107 lub +48 509 658 588

 

Dostawa

Produkty wysyłamy firmą kurierską UPS.
Do każdego naprawionego produktu należy doliczyć koszt wysyłki.

Cena wysyłki: 30 zł lub odbiór osobisty